IZBRAUKUMA BĀRS AR GAUMI

Aukstie dzērieni siltām sarunām jebkurā pasaules malā kopš 2012.gada
IZBRAUKUMA BĀRS
ir kompleksais risinājums ar mobilo bāru, dzērieniem un profesionāliem bārmeņiem jebkurā Jūsu izvēlētā vietā.

Mūsu pieredze un pārdomāta plānošana ļauj Jums aizmirst par liekām rūpēm un pilnvērtīgi baudīt svētkus.
PIELĀGOTA DZĒRIENU KARTE
Jūms īpaši pieskaņota dzērienu karte, balstoties uz pasākuma konceptu un viesiem. Plūškoka Spritz sagaidīšanai, siera kūkas kokteilis pēc vakariņām un svaidznošs gin&tonic nakts ballītei.
PRECĪZI APRĒĶINI
Vienmēr rūpīgi saplānoti dzērienu veidi un skaits, savukārt pārdomāta izsniegšana ļauj samazināt patēriņu lielajos pasākumos līdz pat 1500 viesiem.
ĒRTA Sagāde un Loģistika
Visi pasūtījumi tiek komplektēti un pārbaudīti mūsu noliktavā, no kuras jau gatavs bārs dodas pasākuma vietā.
PROFESINĀLĀ KOMANDA
Pieredzējušo bārmeņu un bāra vadītāju komanda, kas spēj īsajā laikā nodrošināt līdz pat 30 cilvēku lielu darba komandu.
vienmēr SVĒTKU ATMOSFĒRA
Bārmeņi rūpīgi seko līdzi viesu garastāvoklim un veicina pozitīvu noskaņojumu visā pasākuma laikā.
DEKORĒTAS BĀRA LETES
Pārdomātas bāra letes ērtākam darbam, ātrākai viesu apkalpošanai un pasākuma izrotāšanai.
DZĒRIENI VIENMĒR PIETIEK
Jūsu ballītē nekad nebeigsies dzērieni pateicoties pašu dzērienu noliktavai, savukārt liekus dzērienus pieņemsim atpakaļ.
PAŠU RAŽOTS LEDUS
Dzērieni vienmēr auksti un atsvaidzinoši ar pašu ražotu kristāltīru ledu.
nosaints | hidden bar
Nāciet un izbaudiet mūsu atmosfēru dzīvē! 2022.gadā esam atklājuši mūsu pašu kokteiļu bāru īstiem dzērienu entuziastiem pašā Vecrīgas sirdī pretī Itāļu vestniecībai, ļaujot nodegustēt dzērienus tête-à-tête.

nosaints | hidden bar ir "speakeasy" stila slēpenais bārs ar signature kokteiļiem, izsmalcinātu un omulīgu interjeru, ka arī Latvijas mākslinieku darbiem.

Katrs mūsu dzēriens ir radīts ar rūpību un aizrautību, izmantojot pašu gatavotus uzlējumus no garšvielām, tējām, ogām un augļiem, kas nodrošina unikālu garšu, ko nevar atkārtot nekur citur.

nosaints | hidden bar unikālā pieredze ir mūsu izbraukuma bāra neatņemamā sastāvdaļa, bet mūsu dzērieni ir neaizmirstamie mirkļi Jūsu svarīgajā dienā.
FISH & CHIPS UZKODAS
Fish&Chips ir street food koncepts ar svaigi gatavotām zivju uzkodām un ēdieniem mūsu jaunajā treilerī jebkurā Latvijas malā. Tā ir lieliska alternatīva Latvijas ierastajiem gaļas street food ēdieniem, kas ir tik pat garšīga un sātīga.

Ēdienu piedāvājums ir ļoti līdzsvarots un lieliski iederēsies gan privātajos pasākumos, gan arī sporta spēlēs vai citos korporatīvajos pasākumos. Tajā atradīsiet gan aukstas uzkodas kā laša tartars un austeres, gan arī siltus ēdienus vairāk izsalkušajiem - fish&chips vai mencas burgeri.

Visus ēdienus gatavo mūsu profesionālie pavari uz vietas.

Fish&Chips ēdienkarte
IKVIENĀ pasākumā
KĀZAS
DZIMŠANAS DIENAS
GADA BALLES
SPORTA SPĒLES
KOLEKTĪVA SALIEDĒŠANA
IZSTĀDES
ATKLĀŠANAS SVĒTKI
PRODUKTU PREZENTĀCIJAS
FESTIVĀLI
MĀKSLINIEKU UZSTĀŠANAS

PILNA SERVISA BĀRS
Baudiet svētkus bez rūpēm ar īpaši pieskaņotiem dzērieniem. Mēs rūpīgi sekojam līdzi katram organizācijas etapam, lai padarīt Jūsu svētkus neaizmirstamus.
Uzkodas un ēdieni
Fish&Chips treileris STREETFOOD labākajās tradīcijās. Svaigi pagatavotie mencas fish&chips vai burgeri, laša tartars un citi zivju aukstie un kārstie ēdieni.
BUFETE AR DZĒRIENIEM
Dekorēta bāra stacija ar gataviem dzērieniem un kokteiļiem viesu pašapkalpošanai nelielos pasākumos - efektīvs risinājums un grezns pasākuma rotajums.
IZBRAUKUMA Tirdzniecība
Izbraukuma tirdzniecība ar kases sistēmu un kartēm - pasākuma apmeklētāji paši maksā par dzērieniem. Festivāliem, izstādēm, nakts pasākumiem ar DJ u.c.
DZĒRIENU SAGĀDE
Dzērienu sagāde par vairumtirdzniecības cenām privātiem un korporatīviem pasākumiem kopā ar izsmeļošu konsultāciju izvēlē un aprēķinā.
MEISTARKLASES
Kokteiļu pagatavošanas meistarklase vai dzērienu degustācija Jūsu viesiem profesionālā bārmeņa pavadībā.
BĀRA STACIJU NOMA
Dekorētas bāra stacijas dažādos stilos maziem un lieliem pasākumiem. Nodrošinām piegādi, montāžu un noformējumu atbilstoši pasākuma konceptam vai uzņēmuma stilam.
PERSONĀLA NOMA
Nodrošinam bārmeņus, bāra palīgus un viesmiļus atbilstoši pasākuma konceptam un sarežģītības pakāpei - viesu sagaidīšanai, sporta spēlēm, izstāžu stendiem u.c.
Aprēķiniet izmaksas
Viesu skaits
+
BUJ
MUMS UZTICAS